Navigácia

Obsah

Späť

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby do zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja

Poznámka: Obec Oščadnica je volebný obvod č.2

 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV
pre voľby do zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja podľa volebných obvodov
Volebná komisia Žilinského samosprávneho kraja zasiela1) podľa § 141 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, ktorých zaregistrovala pre voľby do zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja podľa volebných obvodov:


Volebný obvod č. 1
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany3)
1. Michal Filek, 39 r., šéfredaktor, Bytča, nezávislý kandidát
2. Andrej Gallo, Mgr., 47 r., prednosta OU, Bytča, Smer - sociálna demokracia
3. Michal Hlavoň, 29 r., technik, Petrovice, Sme rodina - Boris Kollár
4. Juraj Jakubík, Mgr., 29 r., etnológ, Hvozdnica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
5. Július Kozák, 39 r., živnostník, Bytča, nezávislý kandidát
6. František Lukačko, 60 r., robotník, Bytča, Komunistická strana Slovenska
7. Roman Matušek, 27 r., živnostník, Bytča, Slovenská národná strana
8. Miroslav Minárčik, Bc., 50 r., primátor mesta, Bytča, Smer - sociálna demokracia
9. Roman Papánek, Bc., mjr., 46 r., bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany, Bytča, nezávislý kandidát
10. Dušan Pinčík, 61 r., starosta obce, Hlboké nad Váhom, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
11. Pavol Plaňavský, 33 r., logistika - vodič, Bytča, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
12. Antónia Podkrivacká, 50 r., konateľka, Kotešová, Šanca
13. Anton Školek, JUDr., 62 r., advokát, Bytča, nezávislý kandidát
14. Mária Štefunová, 55 r., podnikateľka, Hvozdnica, Nový parlament
15. Ján Tulis, Ing., 61 r., živnostník, Bytča, Slovenská národná strana
16. Peter Weber, Ing., 41 r., stavebný inžinier, Bytča, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Poznámky:

1) Štátnej komisii pre voľby a kontrolu financovania politických strán a každej obci patriacej do územného obvodu samosprávneho kraja.
2) Kandidáti sa uvedú v abecednom poradí.
3) Uvedie sa názov politickej strany, politického hnutia alebo názvy politických strán a politických hnutí tvoriacich koalíciu alebo údaj o tom, že ide o nezávislého kandidáta.


Volebný obvod č. 2
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Jozef Balačin, Ing., 32 r., starosta obce, Nová Bystrica, nezávislý kandidát
2. Michal Balačin, Mgr., 30 r., asistent stavebného úradu Svrčinovec, Nová Bystrica, nezávislý kandidát
3. Martin Birka, JUDr., 39 r., štátny zamestnanec, Turzovka, nezávislý kandidát
4. Iveta Blahová, 47 r., zamestnankyňa SBS, Čadca, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
5. Jozef Cech, PaedDr., 36 r., riaditeľ úradu, Skalité, Smer - sociálna demokracia
6. Marta Cyprichová, Bc., 52 r., ergoterapeutka, Svrčinovec, Šanca
7. František Drozd, 57 r., SZČO, Čadca, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
8. Michal Duraj, Mgr., 35 r., advokát, Čadca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
9. Rastislav Gajdoš, 59 r., živnostník, Makov, Komunistická strana Slovenska
10. Ľubomír Golis, JUDr., 54 r., primátor mesta, Turzovka, Slovenská národná strana
11. Jozef Grapa, Ing., 59 r., primátor mesta, Krásno nad Kysucou, Smer - sociálna demokracia
12. Milan Gura, Ing., 52 r., primátor mesta, Čadca, Smer - sociálna demokracia
13. Pavol Hečko, Mgr., 42 r., bezpečnostný pracovník, Oščadnica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
14. Anton Heglas, Mgr., 41 r., starosta obce, Raková, nezávislý kandidát
15. Juraj Hlavatý, PaedDr., 37 r., starosta obce, Zborov nad Bystricou, Smer - sociálna demokracia
16. Dana Jantulíková, Mgr., 50 r., odborná referentka, Čadca, nezávislá kandidátka
17. Pavol Jedinák, MUDr., 37 r., lekár, Oščadnica, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
18. Jozef Kajánek, 35 r., signalista v ŽSR, Staškov, Komunistická strana Slovenska
19. Martin Klimek, Mgr., 44 r., stredoškolský pedagóg, Čadca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
20. Štefan Kompánek, Mgr., 39 r., finančný sprostredkovateľ, Turzovka, nezávislý kandidát
21. Marián Kubala, 43 r., SZČO, Čadca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
22. František Kučák, Bc., 33 r., živnostník, Čadca, Smer - sociálna demokracia
23. David Kulla, 27 r., administratívny pracovník, Svrčinovec, nezávislý kandidát
24. Slavomír Kupka, 39 r., špecialista prevádzky, Čadca, Slovenská národná strana
25. Peter Kurňava, 42 r., SZČO, Čadca, nezávislý kandidát
26. Renáta Majchráková, Mgr., 48 r., starostka obce, Svrčinovec, nezávislá kandidátka
27. Vladimír Malík, 54 r., rádiologický asistent, Čadca, Národ a spravodlivosť - naša strana
28. Jozef Marec, MUDr., 59 r., lekár, Podvysoká, nezávislý kandidát
29. Eleonóra Nekorancová, PaedDr., 54 r., riaditeľka neziskovej organizácie, Turzovka, nezávislá kandidátka
30. Viera Olbertová, Mgr., Ing., 57 r., SZČO, Krásno nad Kysucou, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
31. Martin Pavlík, 47 r., starosta obce, Makov, nezávislý kandidát
32. Milan Pišček, MUDr., 37 r., lekár - stomatológ, Skalité, Slovenská národná strana
33. Ján Podmanický, PhDr., JUDr., PhD., 40 r., poslanec NR SR, starosta obce, Stará Bystrica, Smer - sociálna demokracia
34. Pavol Rucek, 37 r., podnikateľ, Skalité, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
35. Marcel Seko, 30 r., finančný poradca, Krásno nad Kysucou, Sme rodina - Boris Kollár
36. Zdeněk Sikora, 53 r., operátor VVA, Čadca, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
37. Simeon Stančík, Ing., 36 r., riaditeľ, Čadca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
38. Peter Strapáč, JUDr., PhD., 32 r., advokát, Čadca, nezávislý kandidát
39. Martin Šenfeld, Ing., MBA, 46 r., riaditeľ nemocnice, Čadca, nezávislý kandidát
40. Ladislav Šimčisko, Ing., 51 r., starosta obce, Staškov, Smer - sociálna demokracia
41. Andrea Šimurdová, PaedDr., 50 r., starostka obce, Skalité, nezávislá kandidátka
42. Iveta Špaldoňová, 41 r., vedúca pracovníčka, Raková, Strana zelených Slovenska
43. Patrik Špalek, Mgr., 25 r., technik plynových zariadení, Oščadnica, Sme rodina - Boris Kollár
44. Marcel Šulo, Mgr., 41 r., manažér, Čadca, nezávislý kandidát
45. Anton Varecha, Mgr., 41 r., starosta obce, Vysoká nad Kysucou, Smer - sociálna demokracia
46. Drahomír Velička, Mgr., PhD., 38 r., archivár, Turzovka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
47. Jaroslav Velička, PaedDr., 63 r., zástupca primátora mesta, Čadca, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov.


Volebný obvod č. 3
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Milada Antalová, Ing., 43 r., starostka obce, Párnica, nezávislá kandidátka
2. Karol Bednár, Mgr., 43 r., výpravca ŽSR, Dlhá nad Oravou, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
3. Ján Beňuš, PhDr., 47 r., starosta obce, Bziny, nezávislý kandidát
4. Ľubomír Bláha, PaedDr., 65 r., prednosta okresného úradu, Dolný Kubín, Smer - sociálna demokracia
5. Ján Briestenský, 45 r., živnostník, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
6. Martin Ferančík, Mgr., 28 r., kontrolór kvality, Dolný Kubín, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
7. Pavol Heško, Ing., 46 r., konateľ, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
8. Peter Jonák, 35 r., komunálny poslanec, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
9. Ján Jurčo, Ing., 58 r., výsluhový dôchodca, Dolný Kubín, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
10. Milan Klempai, Ing., 57 r., manažér, Dolný Kubín, Slovenská národná strana
11. Jana Kožuchová, Mgr., 53 r., samostatná referentka distribúcie, Dolný Kubín, Most - Híd
12. Zdenko Kubáň, 37 r., starosta obce, Malatiná, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
13. Vladimír Kuteš, 43 r., podnikateľ, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
14. Michal Lavrík, PhDr., 43 r., prednosta okresného úradu, Dolný Kubín, Slovenská národná strana
15. Jozef Maťašák, 34 r., administratívny pracovník, Žaškov, Nový parlament
16. Matúš Mních, JUDr., 55 r., starosta obce, Zázrivá, Smer - sociálna demokracia
17. Miriam Mokošová, PhDr., 49 r., sociálna pracovníčka, špecialistka, Bziny, Komunistická strana Slovenska
18. Ján Prílepok, Ing., 38 r., ekonóm, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
19. Ján Sedliak, MUDr., 48 r., lekár - ortopéd, Vyšný Kubín, Smer - sociálna demokracia
20. Michal Smolka, 30 r., poslanec mestského zastupiteľstva, Dolný Kubín, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
21. Jozef Šimek, PhDr., 43 r., zástupca primátora, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
22. Ján Šimún, Ing., 60 r., konateľ firmy, Dolný Kubín, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
23. Kvetoslava Zelinová, 51 r., pracovníčka bezpečnostnej služby, Dolný Kubín, Komunistická strana Slovenska
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.


Volebný obvod č. 4
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Rudolf Drexler, Ing., 54 r., IT konzultant, Kysucké Nové Mesto, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
2. Radoslav Ďuroška, 46 r., starosta obce, Ochodnica, Smer - sociálna demokracia
3. Matej Fabšík, Mgr., 32 r., analytik v energetike, Kysucké Nové Mesto, nezávislý kandidát
4. Jozef Jakubík, 57 r., školník na ZŠ, Kysucké Nové Mesto, nezávislý kandidát
5. Peter Janík, 46 r., umelecký klenotník, Kysucké Nové Mesto, nezávislý kandidát
6. Ľubomír Ježo, JUDr., 59 r., prednosta mestského úradu, Kysucké Nové Mesto, nezávislý kandidát
7. Marie Judáková, 61 r., pracovníčka PD, Kysucké Nové Mesto, Vzdor - strana práce
8. Radoslav Kándrik, Ing., 42 r., podnikateľ, Kysucké Nové Mesto, Doma dobre
9. Ladislav Kotrč, Ing., 40 r., riaditeľ, Kysucké Nové Mesto, Nový parlament
10. Milan Králik, 51 r., živnostník, Kysucký Lieskovec, Slovenská národná strana
11. Vladimír Macášek, Ing., 59 r., asistent riaditeľa, Kysucké Nové Mesto, Smer - sociálna demokracia
12. Miroslav Medvecký, 47 r., vedúci prevádzky, Ochodnica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
13. Dušan Mičian, 57 r., živnostník, Kysucké Nové Mesto, Slovenská národná strana
14. Anna Mičianová, Ing., 55 r., starostka obce, Rudina, Smer - sociálna demokracia
15. Štefan Mrenka, Ing., 50 r., podnikateľ, Kysucký Lieskovec, Doma dobre
16. Ivan Poláček, 62 r., SZČO, Kysucké Nové Mesto, nezávislý kandidát
17. Dušan Rajtek, 51 r., živnostník, Kysucký Lieskovec, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
18. Vavrín Randa, Ing., 61 r., kontrolór NKÚ SR, Kysucké Nové Mesto, Šanca
19. Viliam Šamaj, 45 r., centrum podpory, Lodno, Slovenská národná strana
20. Juraj Šefar, Bc., 33 r., SZČO, Kysucké Nové Mesto, nezávislý kandidát
21. Ľubomír Šteiniger, Mgr., 52 r., technik technického rozvoja, Kysucké Nové Mesto, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
22. Pavol Šutý, Ing., 63 r., stavbyvedúci, Kysucký Lieskovec, Strana zelených Slovenska
23. Pavel Švaňa, 53 r., pracovník SBS, Kysucké Nové Mesto, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
24. Lukáš Turčák, 29 r., mechanik - údržba, Ochodnica, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
25. Anton Vrábel, RsDr., 68 r., dôchodca, Kysucké Nové Mesto, Komunistická strana Slovenska
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.


Volebný obvod č. 5
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Rastislav Adamčák, 42 r., manažér, Liptovský Mikuláš, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
2. Vladimír Antoška, Bc., 31 r., SZČO - obchodný zástupca, Liptovský Mikuláš, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
3. Jaroslav Barok, MUDr., 61 r., lekár, Liptovský Mikuláš, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
4. Ján Blcháč, Ing., PhD., 58 r., primátor mesta, Liptovský Mikuláš, Smer - sociálna demokracia
5. Milan Burčík, Ing., 55 r., obchodný riaditeľ, Liptovský Hrádok, Most - Híd
6. Peter Čajka, Mgr., 46 r., náčelník MsP mesta Liptovský Hrádok, Liptovský Hrádok, nezávislý kandidát
7. Anna Dvorščáková, Mgr., 44 r., riaditeľka školy, Liptovský Mikuláš, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
8. Ľubomír Frič, 60 r., starosta obce, Partizánska Ľupča, Smer - sociálna demokracia
9. Patrik Fuzák, Mgr., 41 r., učiteľ, Liptovský Mikuláš, nezávislý kandidát
10. Erik Gemzický, Ing., PhD., 35 r., starosta obce, Ľubeľa, Slovenská národná strana
11. Ján Hučík, doc., Mgr., PhD., 63 r., vedúci odboru školstva, Liptovský Ján, Nový parlament
12. Tomáš Hvostik, PaedDr., 36 r., projektový manažér, Podtureň, nezávislý kandidát
13. Miroslav Ilavský, 44 r., SZČO, Važec, Slovenská národná strana
14. Roman Janči, PhDr., Bc., 47 r., špecialista riadenia prevádzky, Liptovský Mikuláš, nezávislý kandidát
15. Michal Jurči, Mgr., 37 r., redaktor, Liptovský Mikuláš, nezávislý kandidát
16. Jaroslav Jurčo, 45 r., živnostník - poľnohospodár, Liptovský Hrádok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
17. Peter Jurčo, Ing., 43 r., konateľ spoločnosti, Liptovský Mikuláš, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
18. Vladimír Klein, Ing., 36 r., dátový analytik, Liptovský Mikuláš, nezávislý kandidát
19. Mário Kotian, Mgr., MSc., 40 r., výpravca ŽSR, Liptovský Mikuláš, Komunistická strana Slovenska
20. Drahomír Krčmárek, Ing., 52 r., SZČO, Liptovský Ondrej, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
21. Vincent Kultan, Mgr., 35 r., geofyzik, Liptovský Mikuláš, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
22. Andrej Marko, 25 r., vodič, Liptovský Mikuláš, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
23. Jaroslav Micenko, Mgr., 42 r., právnik, Liptovský Mikuláš, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
24. Jozef Michalko, Ing., 51 r., projektový inžinier, Liptovský Hrádok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
25. Jarmila Mišurová, Mgr., 69 r., dôchodkyňa, Liptovský Mikuláš, Komunistická strana Slovenska
26. Miroslav Neset, Mgr., 50 r., záchranár, Liptovský Mikuláš, Slovenská národná strana
27. Ján Paško, Mgr., 32 r., manažér, Važec, Sme rodina - Boris Kollár
28. Mária Ragulová, Mgr., 28 r., materská dovolenka, Liptovský Mikuláš, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
29. Jozef Repaský, Ing., 59 r., technik, Liptovský Mikuláš, Šanca
30. Alexander Slafkovský, MUDr., 66 r., dôchodca - lekár, Liptovský Mikuláš, nezávislý kandidát
31. Július Sokol, 57 r., zástupca starostu, Partizánska Ľupča, Slovenská národná strana
32. Ivan Spilý, 47 r., SZČO, Liptovský Hrádok, nezávislý kandidát
33. Milan Šipka, Ing., 56 r., pedagóg, Liptovský Hrádok, Slovenská národná strana
34. Viera Tomčíková, Bc., 58 r., radkyňa na oddelení služieb pre občana ÚPSVaR Liptovský Mikuláš, Liptovské Kľačany, nezávislá kandidátka
35. Branislav Tréger, Mgr., PhD., 55 r., primátor mesta, Liptovský Hrádok, nezávislý kandidát
36. Alena Uličná, Ing., 43 r., riaditeľka pobočky Sociálnej poisťovne, Beňadiková, Smer - sociálna demokracia
37. Rudolf Urbanovič, Ing., 57 r., štátny tajomník MV SR, Liptovský Mikuláš, Slovenská národná strana
38. Jozef Vacula, 27 r., pivovarník, Liptovský Mikuláš, Vzdor - strana práce
39. Marián Vojtík, 65 r., starosta obce, Podtureň, Smer - sociálna demokracia
Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.


Volebný obvod č. 6
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Svetana Angelová, 64 r., bioenergoinformatička, Príbovce, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
2. Patrik Antal, 44 r., starosta obce, Rakovo, nezávislý kandidát
3. Štefan Balošák, Mgr., 44 r., riaditeľ príspevkovej organizácie, Martin, Smer - sociálna demokracia
4. Marek Belák, Ing., 52 r., manažér akadémie, Martin, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
5. Katarína Boková, 35 r., špeditérka, Turčianske Kľačany, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
6. Renáta Brveníková, Mgr., 42 r., zdravotná sestra, Sučany, Doma dobre
7. Jaroslav Brzák, Ing., PhD., 36 r., starosta obce, Príbovce, nezávislý kandidát
8. Ján Burda, Ing., 54 r., manažér, Martin, Most - Híd
9. Erika Cintulová, Mgr., 30 r., starostka obce, Kláštor pod Znievom, nezávislá kandidátka
10. Martin Čanády, Ing., 39 r., riaditeľ SPF RO Martin, Turany, Slovenská národná strana
11. Tatiana Červeňová, MUDr., Mgr., MPH, MHA, 49 r., lekárka, Martin, Smer - sociálna demokracia
12. Peter Ďurica, 44 r., knihovník, Martin, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
13. Marián Fedor, MUDr., PhD., 61 r., lekár, Martin, Smer - sociálna demokracia
14. Zuzana Ficová, 42 r., farmaceutická laborantka, Martin, Doma dobre
15. Ivan Gondáš, Ing., 53 r., SZČO, Martin, Slovenská národná strana
16. Miroslav Herák, 59 r., železničiar, Martin, Komunistická strana Slovenska
17. Vladimír Homola, Mgr., 49 r., konateľ spoločnosti, Martin, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
18. Milan Horňák, Dr., 37 r., archeológ, Martin, nezávislý kandidát
19. Martin Hudec, PhDr., Mgr., 44 r., riaditeľ, Martin, Slovenská národná strana
20. Róbert Ivaška, Bc., 40 r., starosta obce, Diaková, Smer - sociálna demokracia
21. Tomáš Jedinák, 53 r., riaditeľ školskej jedálne, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
22. Peter Kašuba, Ing., 55 r., technik, Martin, nezávislý kandidát
23. Ivan Kendra, Ing., 41 r., profesionálny vojak, Diaková, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
24. Mikuláš Knapp, Ing., 51 r., podnikateľ v cestovnom ruchu, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
25. Zdenko Kozák, 52 r., podnikateľ, Martin, Slovenská národná strana
26. Dušan Kričko, Mgr., 53 r., súkromný podnikateľ, Turany, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
27. Jozef Krištoffy, Ing., 30 r., SZČO, Martin, Most - Híd
28. Marián Krivuš, ThDr., 41 r., farár, Vrútky, nezávislý kandidát
29. Miroslav Litvaj, 33 r., invalidný dôchodca, Turany, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
30. Dávid Marko, Mgr., M.A. et M.A., 24 r., študent, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
31. Marcel Maťovčík, Mgr., 45 r., prednosta Okresný úrad Martin, Martin, nezávislý kandidát
32. Miroslav Mazúr, Ing., 57 r., primátor mesta, Vrútky, nezávislý kandidát
33. Eva Milučká, Ing., 30 r., ekonómka, Martin, Slovenská národná strana
34. Jozef Petráš, JUDr., CSc., 67 r., právnik, Sučany, Smer - sociálna demokracia
35. Vladimír Polakovič, Mgr., 50 r., podnikateľ/prezident športového klubu, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
36. Jozef Polko, MUDr., Mgr., MHA, 33 r., lekár, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
37. Jarmila Rechtoríková, Mgr., 43 r., logistka, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
38. Stanislav Rohoň, 49 r., starosta obce, Horný Kalník, nezávislý kandidát
39. Martin Stankovianský, 40 r., živnostník, Vrútky, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
40. Dalibor Steindl, Ing., MBA, 41 r., konateľ, Martin, Sme rodina - Boris Kollár
41. Marek Straka, Ing., 29 r., starosta obce, Slovany, Smer - sociálna demokracia
42. Dana Šinálová, Mgr., 33 r., materská dovolenka, Turčianska Štiavnička, Slovenská národná strana
43. Slavomír Šuch, MUDr., 51 r., lekár, Martin, Smer - sociálna demokracia
44. Stanislav Thomka, Ing., 33 r., konateľ spoločnosti, Martin, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
45. Katarína Tomášová, PhDr., 41 r., vedúca zamestnankyňa MsÚ, Valča, Smer - sociálna demokracia
46. Zuzana Valocká, Ing., 48 r., starostka obce, Žabokreky, nezávislá kandidátka
47. Alexander Velitš, 20 r., študent, Folkušová, Vzdor - strana práce
48. Marek Veverica, Ing., 41 r., obchodný riaditeľ, Vrútky, Doma dobre
49. Peter Vons, PaedDr., 59 r., živnostník, Martin, nezávislý kandidát
50. František Výrostko, doc., Mgr. art., 63 r., riaditeľ SKD Martin, Martin, nezávislý kandidát
51. Branislav Zacharides, Mgr., 42 r., riaditeľ rozvojovej agentúry, Vrútky, nezávislý kandidát
52. Tomáš Zanovit, PaedDr., 34 r., učiteľ, Martin, nezávislý kandidát
53. Pavol Zemko, Mgr., 53 r., projektový manažér, Martin, nezávislý kandidát
54. Imrich Žigo, Mgr., 41 r., viceprimátor mesta, Martin, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov.


Volebný obvod č. 7
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Milan Bugan, PhDr., 43 r., obchodný manažér, Vavrečka, Slovenská národná strana
2. Danica Hollá, Ing. arch., 52 r., autorizovaná architektka, Námestovo, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
3. Igor Janckulík, Bc., 49 r., poslanec NR SR, Krušetnica, nezávislý kandidát
4. Ján Kadera, Ing., 60 r., primátor mesta, Námestovo, Smer - sociálna demokracia
5. Emil Kupčík, 45 r., živnostník, stavbyvedúci, Zubrohlava, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
6. Vladimír Lubas, 64 r., podnikateľ, Námestovo, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
7. Albín Maslaňák, Ing., 59 r., starosta obce, Oravské Veselé, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
8. Viera Mazúrová, Ing., 56 r., ekonómka, Oravská Lesná, nezávislá kandidátka
9. Ľubomír Meško, 39 r., SZČO - elektrikár, Bobrov, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
10. Marek Noga, 26 r., živnostník, Oravská Lesná, Vzdor - strana práce
11. Mária Olešová, PaedDr., Ing., 49 r., prednostka Okresného úradu Námestovo, Krušetnica, nezávislá kandidátka
12. Peter Paško, 34 r., robotník, Babín, Most - Híd
13. Július Piták, Ing., 48 r., starosta obce, Rabča, Smer - sociálna demokracia
14. František Plevják, 43 r., SZČO, Oravská Polhora, nezávislý kandidát
15. Dávid Romaňák, Ing., 27 r., manažér, Oravské Veselé, Slovenská národná strana
16. Milan Rypák, Ing., 56 r., technik, Zákamenné, Slovenská národná strana
17. Jozef Slovík, JUDr., 48 r., policajt, Bobrov, nezávislý kandidát
18. Peter Socha, 48 r., samostatne hospodáriaci roľník, Hruštín, Slovenská národná strana
19. Jozef Straka, 63 r., starosta obce, Lomná, nezávislý kandidát
20. Michal Strnál, Ing., 33 r., starosta obce, Oravská Polhora, nezávislý kandidát
21. Alojz Strýček, Mgr., 62 r., občiansky aktivista, senior, Oravská Polhora, nezávislý kandidát
22. Anna Sumegová, Mgr., 52 r., špeciálna pedagogička, Námestovo, Slovenská národná strana
23. Jozef Vajdiar, Ing., 36 r., manažér, Námestovo, Nový parlament
24. Milan Vrábeľ, Ing., 55 r., starosta obce, Zákamenné, Smer - sociálna demokracia
25. Rastislav Zanovit, MUDr., 43 r., všeobecný lekár, Námestovo, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.


Volebný obvod č. 8
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Martin Baran, Ing., 43 r., starosta obce, Bešeňová, nezávislý kandidát
2. Ján Bednárik, Ing., 50 r., vodohospodár, Ružomberok, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
3. Ľudovít Beťko, Ing., 36 r., projektant stavieb, Ružomberok, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
4. Juraj Bobek, 52 r., starosta obce, Martinček, Slovenská národná strana
5. Michal Buchta, 29 r., asistent poslanca NR SR, Ružomberok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
6. Peter Caban, Ing., 59 r., námestník riaditeľa Správy povodia horného Váhu Ružomberok, Ľubochňa, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
7. Roman Camber, Ing., 34 r., riaditeľ ÚPSVaR, Lisková, Slovenská národná strana
8. Martina Camberová, Mgr., 31 r., právnička, Ružomberok, Smer - sociálna demokracia
9. Ivan Fábry, Ing., 58 r., manažér, Ludrová, nezávislý kandidát
10. Milan Frič, Mgr., 52 r., starosta obce, Liptovské Sliače, nezávislý kandidát
11. Ivan Gregor, 45 r., pracovník pohrebnej služby, Ružomberok, Komunistická strana Slovenska
12. Branislav Hrbček, 45 r., starosta obce, Lúčky, Slovenská národná strana
13. Pavol Hurák, 35 r., mestský policajt, Ružomberok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
14. Albín Husarčík, Ing., 57 r., starosta obce, Liptovská Lúžna, Smer - sociálna demokracia
15. Karol Javorka, MUDr., PhD., 40 r., lekár, Ružomberok, nezávislý kandidát
16. Gustáv Kapina, 53 r., invalidný dôchodca, Ružomberok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
17. Zdenka Klinková, Ing., PhD., 54 r., daňová poradkyňa, Liptovská Teplá, nezávislá kandidátka
18. Ľubomír Kubáň, JUDr., 42 r., právnik, Ružomberok, nezávislý kandidát
19. Dušan Lauko, 57 r., starosta obce, Liptovská Štiavnica, Slovenská národná strana
20. Tibor Lauko, 57 r., vedúci autoservisu, Ružomberok, Slovenská národná strana
21. Ivan Pavlisko, Mgr., 71 r., umelec, Ružomberok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
22. Stanislav Pirošík, 29 r., projektový manažér technických izolácií, Valaská Dubová, Vzdor - strana práce
23. Ivan Rončák, Mgr., PhD., 38 r., politológ, Ružomberok, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
24. Ľubomír Sidor, Ing., 47 r., vodohospodár, Švošov, nezávislý kandidát
25. Michal Slašťan, Ing., 60 r., zástupca primátora, Ružomberok, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
26. Vladimír Šimalčík, 61 r., starosta obce, Liptovská Teplá, nezávislý kandidát
27. Miroslav Štefček, Ing., 55 r., predseda Poľnohospodárskeho družstva Ludrová, Štiavnička, Smer - sociálna demokracia
28. Ľubomír Turan, 59 r., zamestnanec TMR, Ružomberok, nezávislý kandidát
29. Lucia Vozárová, Mgr., 37 r., pokladníčka, Ružomberok, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.


Volebný obvod č. 9
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Lucia Benčaťová Richterová, Bc., 39 r., tajomníčka, Jazernica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
2. Drahomíra Búliková, Bc., 64 r., dôchodkyňa, Turčianske Teplice, Národná koalícia
3. Marcel Čampiš, 44 r., SZČO, Turčianske Teplice, Slovenská národná strana
4. Jana Drengubiaková, 44 r., vedúca predajne, Bodorová, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
5. Ladislav Holenka, Mgr., 46 r., učiteľ, Turčianske Teplice, Most - Híd
6. Dušan Hrivnák, 39 r., hlavný kontrolór mesta, Turčianske Teplice, nezávislý kandidát
7. Ladislav Janech, 43 r., živnostník, Dubové, Sme rodina - Boris Kollár
8. Tibor Lettrich, 21 r., študent, Turčianske Teplice, nezávislý kandidát
9. Milan Litva, Ing., 53 r., zamestnanec, Horná Štubňa, Smer - sociálna demokracia
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.


Volebný obvod č. 10
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Miroslav Gabara, PhDr., 39 r., riaditeľ ÚPSVaR Námestovo, Tvrdošín, Smer - sociálna demokracia,
2. Milan Hujas, 61 r., živnostník, Trstená, Nový parlament
3. Daniel Koleják, Ing., 54 r., lesník, Trstená, Smer - sociálna demokracia
4. Vojtech Koleják, MUDr., 61 r., lekár, Trstená, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
5. Slavomír Korčuška, 43 r., starosta obce, Podbiel, Smer - sociálna demokracia
6. Milan Kováč, 62 r., invalidný dôchodca, Tvrdošín, Slovenská národná strana
7. Štefan Kristofčák, Mgr., 54 r., riaditeľ gymnázia, Tvrdošín, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
8. Ján Kuboš, Ing., 33 r., konateľ spoločnosti, Nižná, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
9. Milan Kuriak, 47 r., podnikateľ, Tvrdošín, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
10. Alojz Lajčin, JUDr., 47 r., starosta obce, Habovka, nezávislý kandidát
11. Lukáš Lepáček, Bc., 27 r., pedagóg, Tvrdošín, nezávislý kandidát
12. Eva Loffayová, 50 r., fyzioterapeutka, Trstená, nezávislá kandidátka
13. Andrej Medvecký, 29 r., SZČO, Tvrdošín, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
14. Ivan Plevík, 46 r., technik automatizácie výroby, Tvrdošín, nezávislý kandidát
15. František Polakevič, 58 r., vedúci Stavebného obvodu ORAVA, Trstená, nezávislý kandidát
16. Rastislav Ratulovský, 29 r., živnostník, Tvrdošín, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
17. Jaroslav Rosina, Ing., 53 r., starosta obce, Nižná, nezávislý kandidát
18. Dominik Svitek, 28 r., čašník, Tvrdošín, Most - Híd
19. Ivan Šaško, Ing., 71 r., primátor mesta, Tvrdošín, Slovenská národná strana
20. Dušan Šoltés, Mgr., 49 r., riaditeľ školy, Tvrdošín, nezávislý kandidát
21. Anton Tabačák, JUDr., Ph.D., 33 r., advokát, Oravský Biely Potok, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.


Volebný obvod č. 11
Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)
1. Beáta Badibangová, 46 r., sekretárka, Strečno, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
2. Martin Barčík, Mgr., 44 r., manažér, Žilina, nezávislý kandidát
3. Ľubomír Bechný, Ing., 54 r., publicista, fotograf, SZČO, Žilina, nezávislý kandidát
4. Jaromír Benko, 56 r., živnostník, Lietavská Lúčka, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
5. Barbora Birnerová, Ing., PhD., 40 r., predĺžená materská dovolenka, Žilina, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
6. Patrik Blanár, 24 r., manažér, Žilina, nezávislý kandidát
7. Denis Cáder, Bc., 26 r., manažér, Žilina, nezávislý kandidát
8. Peter Cibulka, Mgr., 35 r., dramaturg a manažér, Žilina, nezávislý kandidát
9. Karol Čepec, 39 r., športový referent - CVČ ŽIRAFA, Žilina, nezávislý kandidát
10. Ján Čerňan, 63 r., starosta obce, Ďurčiná, Smer - sociálna demokracia
11. Marián Červený, 39 r., robotník, Žilina, Vzdor - strana práce
12. Michal Červený, PaedDr., 59 r., súkromný podnikateľ, Žilina, Slovenská národná strana
13. Darina Čierniková, Ing., 56 r., riaditeľka RMŽK, Žilina, nezávislá kandidátka
14. Pavol Čorba, PhDr., 35 r., hovorca mesta Žilina, Žilina, Smer - sociálna demokracia
15. Branislav Delinčák, Mgr., 36 r., riaditeľ spoločnosti, Žilina, nezávislý kandidát
16. Peter Dobeš, RNDr., 60 r., podnikateľ, Rajecké Teplice, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
17. Bronislava Ďurechová, Mgr., 31 r., sociálna pracovníčka, Rajec, Slovenská národná strana
18. Monika Ďurechová, JUDr., 28 r., advokátska koncipientka, Rajec, Slovenská národná strana
19. Peter Durmis, MUDr., 49 r., lekár, Žilina, nezávislý kandidát
20. Miroslav Faktor, 55 r., invalid, Žilina, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
21. Robert Ficek, MUDr., 62 r., lekár, Žilina, Smer - sociálna demokracia
22. Jana Filipová, Mgr., 35 r., sociálna pracovníčka - tlmočníčka posunkovej reči, Žilina, nezávislá kandidátka
23. Jaroslav Gažo, Mgr., 48 r., SZČO - hudobník, Žilina, nezávislý kandidát
24. Patrik Groma, Ing., 44 r., zástupca primátora, Žilina, nezávislý kandidát
25. Martin Hanuliak, JUDr., 29 r., právnik, Terchová, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
26. Tibor Hanuliak, PhDr., 61 r., poradca generálneho riaditeľa, Žilina, Slovenská národná strana
27. Ján Hodoň, 39 r., živnostník, Varín, nezávislý kandidát
28. Kristián Hoffmann, Mgr., 40 r., prírodovedec, geograf, Žilina, Strana zelených Slovenska
29. Ľudmila Chodelková, PaedDr., 51 r., riaditeľka CVČ ŽIRAFA, Žilina, nezávislá kandidátka
30. Igor Choma, Ing., 53 r., primátor mesta, Žilina, Smer - sociálna demokracia
31. Ivana Janíčková, Mgr., 29 r., materská dovolenka, Rajecké Teplice, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
32. Jozef Juriš, Bc., 42 r., podnikateľ, Žilina, nezávislý kandidát
33. Martin Kapitulík, Ing., 31 r., ekonóm, Žilina, nezávislý kandidát
34. Róbert Kašša, Mgr., 42 r., novinár, Žilina, nezávislý kandidát
35. Miroslav Kašuba, Ing., 57 r., vedúci organizačného odboru, Žilina, Slovenská národná strana
36. Monika Kavecká, Mgr., MPH, 44 r., diplomovaná zdravotná sestra, Kunerad, nezávislá kandidátka
37. Jozef Kavecký, Mgr., 32 r., remeselník - živnostník, Žilina, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
38. Miloš Klimašovský, JUDr., 55 r., advokát, Žilina, Slovenská národná strana
39. Miroslav Knapec, Bc., 32 r., technický pracovník pre obstarávanie dodávateľov, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
40. Jaroslav Koleda, 57 r., starosta obce, Malá Čierna, Slovenská národná strana
41. Igor Krško, Ing., MBA, LL.M., 47 r., manažér, Žilina, nezávislý kandidát
42. Patrik Kubička, 23 r., študent VŠ, knižný vydavateľ, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
43. Eva Lajčiaková, Mgr., 57 r., ekonómka, Žilina, Národná koalícia
44. Milan Laurenčík, Ing., 59 r., poslanec NR SR, Terchová, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
45. Pavol Lazar, 37 r., technik, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
46. Igor Liška, Ing., 37 r., prednosta MsÚ Žilina, Žilina, Smer - sociálna demokracia
47. Emanuel Lovíšek, 51 r., podnikateľ, Žilina, Sme rodina - Boris Kollár
48. Matej Madar, Mgr., 30 r., manažér personálnej agentúry, Žilina, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
49. Ján Marosz, Mgr., 39 r., poslanec NR SR, Podhorie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
50. Patrik Martaus, 44 r., novinár, Žilina, Európska demokratická strana
51. Iveta Martinková, Mgr., 58 r., živnostníčka, Žilina, nezávislá kandidátka
52. Jozef Mičo, Mgr., 54 r., konateľ spoločnosti, Terchová, nezávislý kandidát
53. Pavol Mindek, 54 r., terapeut, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
54. Peter Mintál, Ing., 40 r., referent štátna správa, Žilina, Most - Híd
55. Michal Miškovič, JUDr., 36 r., advokát, Žilina, Doma dobre
56. Monika Obertová, Mgr., 42 r., asistentka úseku dopravných technológií, Strečno, Smer - sociálna demokracia
57. Rastislav Palutka, Ing., LL.M., 46 r., podnikateľ, Žilina, Sme rodina - Boris Kollár
58. Ján Paučin, Ing., 31 r., technológ údržby strojov a zariadení, Varín, nezávislý kandidát
59. Henrich Paur, 44 r., invalidný dôchodca, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
60. Pavel Pavlásek, doc., Ing., PhD., 66 r., vysokoškolský pedagóg, Žilina, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
61. Jaroslav Pecho, RNDr., 58 r., riaditeľ, Rajec, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
62. Jaroslav Pechočiak, 57 r., invalidný dôchodca, Žilina, Komunistická strana Slovenska
63. Ján Peteja, Ing., 70 r., dôchodca, Žilina, Nový parlament
64. Juraj Petráš, Ing., M.C.S., 53 r., IT špecialista, Žilina, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
65. Róbert Pilarčík, Ing., 39 r., konateľ spoločnosti, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
66. Ľuboš Plešinger, Ing., 55 r., súkromný podnikateľ, Žilina, nezávislý kandidát
67. Gabriela Poliaková, 41 r., živnostníčka, Stráža, Slovenská národná strana
68. Juraj Popluhár, MUDr., PhD., MBA, 62 r., lekár, Žilina, Smer - sociálna demokracia
69. Pavel Požoni, Ing., 61 r., manažér, Žilina, Šanca
70. Roman Rosenberg, 51 r., podnikateľ, Žilina, Sme rodina - Boris Kollár
71. Ján Rybárik, Ing., 52 r., primátor mesta, Rajec, nezávislý kandidát
72. Ľubomír Sečkár, 44 r., riaditeľ, Varín, Smer - sociálna demokracia
73. Marian Sliviak, Ing., 64 r., starosta obce, Lietavská Lúčka, Smer - sociálna demokracia
74. Marek Sobola, Mgr., Ing., PhD., 36 r., záhradný architekt, Žilina, nezávislý kandidát
75. Andrej Sočuvka, Ing., 68 r., dôchodca, Žilina, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
76. Ľubomír Šimko, Ing., 57 r., riaditeľ spoločnosti, Rajecké Teplice, nezávislý kandidát
77. Martin Šoška, 25 r., finančný agent, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
78. Ladislav Štefanec, Ing., 52 r., technik, Hôrky, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
79. František Štefánik, 61 r., dôchodca, Lietavská Svinná - Babkov, Komunistická strana Slovenska
80. Stanislav Štofko, doc., Ing., CSc., 71 r., vysokoškolský učiteľ, Žilina, nezávislý kandidát
81. Jozef Štrba, Ing., 55 r., podpredseda Žilinského samosprávneho kraja, Žilina, Smer - sociálna demokracia
82. Dušan Šutý, Ing., 57 r., projektový manager, Žilina, Slovenská národná strana
83. Lenka Ticháková, PharmDr., 38 r., farmaceutka - lekárnička, Varín, nezávislá kandidátka
84. Anton Trnovec, Mgr., 52 r., viceprimátor mesta, Žilina, Smer - sociálna demokracia
85. Soňa Turčányiová, 52 r., podnikateľka, Žilina, Nový parlament
86. Anna Verešová, Mgr., 53 r., poslankyňa NR SR, Kamenná Poruba, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
87. Marta Veselá, 64 r., starostka obce, Šuja, Slovenská národná strana
88. Štefan Zelník, MUDr., PhD., 62 r., riaditeľ, Žilina, Slovenská národná strana
89. Jozef Žabka, 53 r., starosta obce, Kotrčiná Lúčka, Slovenská národná strana
Vo volebnom obvode sa volí 13 poslancov.


V Žiline
Dátum: 20. 9. 2017
Monika Lacúchová v. r.
predsedníčka volebnej komisie
 

Vyvesené: 2. 10. 2017

Dátum zvesenia:

Zodpovedá: Radoslav Kohut

Späť